Pomysł na wymarzoną wycieczkę – Zakynthos lato 2020 Pabianice

Podróżować można nie tylko z czystej pasji, ale również w ten sposób celebrować ważny moment w naszym życiu. Szczególnie popularnym trendem jest „miesiąc miodowy”, czyli podróż odbyta przez świeżo upieczone małżeństwo, zazwyczaj do jednego z popularnych krajów wypoczynkowych. Kierunków takich (szczególnie popularnych wśród polaków) możemy wyróżnić wiele, a należą do nich między innymi Turcja (Alanya, Kusadasi, Bodrum, Marmais, Icmeler oraz Istanbuł), Bułgaria (Pomorie, Bałczik, Primorsko, Achtopol) czy Grecja (Kos, Rodos, Kreta, Korfu, Zakynthos).

Szczególnie rosnącym trendem w ostatnich latach jest ostatnia wyspa, która została powyżej wymieniona. Zakynthos to prawdziwy raj dla młodych par, które pragną spędzić urlop w promieniach słońca, ciepłej wodzie oraz przy akompaniamencie przepysznego jedzenia. Są to wczasy stosunkowo niedrogie, jak na atrakcje, które można na tej wyspie znaleźć.

Gdzie szukać ofert wycieczek na Zakynthos?

Powinny być one dostępne w każdym renomowanym biuru podróży, przygotowującym dla klientów wczasy za granicą. Biuro podróży „Kartagina” z Pabianic już od 17 lat przedstawia swoim klientom najkorzystniejsze oferty, dzięki którym mogą nie tylko tanio, ale również bardzo luksusowo spędzić swoje okresy wypoczynkowe. Również Zakynthos jest jednym z miejsc, do których można się udać nawiązując z nimi współpracę.

Sprawdź pełną ofertę klikając tutaj: Zakynthos lato 2020 Pabianice.

Zadzwoń:
+42 2265588

Zobacz stronę:
https://kartagina.pl/howto
Grecja lato 2020 Pabianice

Dojazd: