PORTALE PARTNERÓW

Majówka 2019 tuż, tuż! Zaplanuj swój czas relaksu!

Tegoroczna majówka może oznaczać aż 9 dni wolnych od pracy, wystarczą do tego 3 dni urlopu (29 i 30.04.2019 – poniedziałek i wtorek oraz 02.05.2019 – czwartek ). Tak długi majowy weekend zachęca do wypoczynku poza domem i relaksu na łonie natury. Dla niektórych jest to wręcz przedsmak wakacji. Warto ten czas dobrze zaplanować. Zwłaszcza, że są i tacy, którzy mogą pozwolić sobie na kolejne 7 dni urlopu i począwszy od Wielkanocy leniuchować w sumie 16 dni!

Odpoczywaj tak, jak lubisz

Niby oczywiste, ale w planach na wypoczynek od pracy zdarza nam się iść na duże ustępstwa. Czasem za namową drugiej połówki, czasem pod presją przyjaciół, a czasem – nie ukrywajmy – warunki dyktuje portfel. Warto na początek zadać sobie pytanie: kiedy odpoczywam najlepiej? Aktywnie czy z książką na kanapie? Samotnie czy w otoczeniu większej ilości ludzi? Dobór sposobu na odprężenie i nabranie nowych sił niech będzie – na ile to możliwe – odpowiedzią na faktyczne potrzeby własnego ciała i umysłu. Zbyt duże pójście na ustępstwa może przynieść wręcz odwrotny efekt oraz  niezadowolenie i frustrację.

Warto się dotlenić

Nawet jeśli organizm najlepiej reaguje na kanapę i telewizor, warto przy sprzyjającej pogodzie chociaż trochę odetchnąć na łonie natury. Zamknięci na co dzień w biurach i zakładach pracy cierpimy na chroniczne niedotlenienie. Właściwie dotleniony układ krążenia to lepsza praca mózgu i właściwa kondycja psychiczna. A zatem dobrze jest zafundować sobie przynajmniej długie i intensywne spacery. Bardziej aktywni mogą wsiąść na rower lub wyjść na wędrówkę w góry. A jeśli gwarantem skutecznego relaksu jest po prostu piękna pogoda, plaża i szum morza, to świetnym wyborem będzie wyjazd w ciepłe zakątki świata. Aby portfel na tym nie ucierpiał, idealnym rozwiązaniem są oferty last minute. Jaką wybrać? Zapytaj tutaj: biuro podróży Pabianice.

 

 

 

Zadzwoń:
+42 2265588

Zobacz stronę:
https://kartagina.pl/howto
biuro podróży Pabianice

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *