Sala weselna Kamieńsk – podpowiadamy gdzie zorganizować wymarzone wesele!

Wybór sali weselnej to jedna z pierwszych decyzji, jaką podejmują nowożeńcy przed planowanym ślubem. Rozpoczynając poszukiwania odpowiedniego lokalu, warto znać już przybliżoną liczbę gości, dzięki czemu będziemy mogli wytypować te, które są w stanie pomieścić wszystkich weselników. Sala weselna musi spełniać jeszcze szereg innych wymogów, aby nic nie zakłóciło naszego spokoju i dobrej zabawy zaproszonych gości.

Ustawność sali i estetyka wnętrza

Wybierając salę na wesele, zwróćmy uwagę na rozstawienie stołów oraz wydzieloną przestrzeń do zabawy. Najbardziej ustawne będą sale w kształcie prostokąta, gdzie po bokach ustawione są stoły, a po środku sali miejsce do zabawy. Pamiętajmy o tym, że za stołem również goście spędzają sporo czasu i powinni mieć  łatwy dostęp do swoich miejsc oraz możliwość integracji. Równie ważna jest także wydzielona przestrzeń do zabawy i tańca. Położona na niej podłoga powinna być estetyczna i bezpieczna, aby podczas żywiołowych tańców,  w razie upadku nikt nie zrobił sobie krzywdy. Warto przed wyborem sali zwrócić uwagę na takie techniczne aspekty, aby podczas wesela nie doznać niemiłego rozczarowania. Równie ważna jest także estetyka wnętrza. Lokal musi być zadbany, czysty, krzesła powinny posiadać eleganckie pokrowce, bo to buduje doniosły klimat uroczystości. Warto zapytać również, czy lokal dysponuje atrakcyjnymi ozdobami na stół jak dekoracyjne wazony na kwiaty.

Sala weselna Kamieńsk – wygląd sali a styl wesela

Coraz więcej nowożeńców pragnie stworzyć indywidualną dekorację sali. Obecnie bardzo popularny jest styl glamour oraz boho. Pamiętajmy jednak, że aby cała stylizacja sali wyglądała pięknie, musi być przede wszystkim spójna z wyglądem sali. Warto więc postawić na jasne wnętrza, w stonowanych kolorach, gdzie łatwo dopasować swoją dekorację. Wyjątkowy obiekt dysponujący eleganckim wnętrzem na taką uroczystość znajdziesz tutaj: sala weselna Kamieńsk.

Zadzwoń:
+48 694 014 041

Zobacz stronę:
http://dworkasztelan.pl/kontakt
sala weselna Kamieńsk

Dojazd: