Knuckle rings, czyli inaczej pierścionki na pół palca

Co to w ogóle jest? Knuckle rings w wolnym tłumaczeniu znaczy nie co innego niż pierścionek noszony na knykciu. Brzmi dziwnie, dlatego rzadko tę nazwę zastępujemy polskim odpowiednikiem. Knuckle rings to tak naprawdę małe pierścionki na pół palca noszone na górnej jego części.
Ten rodzaj pierścionków oprócz wyżej wymienionych nazw, nazywany jest również midi rings lub half finger rings.

Jak nosić pierścionki na pół palca?

Pierścionki na pół palca nosimy na trzy sposoby.
Przede wszystkim minimalistycznie. Ta wersja zakłada, że nosimy tylko i wyłącznie pierścionki na pół palca. Te pierścionki zazwyczaj mają subtelne wzory, dlatego warto nosić je po kilka na raz. Ich ilość zależy tylko i wyłącznie od naszych upodobań.

Kolejnym sposobem noszenia midi rings jest łączenie tradycyjnych pierścionków z tymi na pół palca. Jest to fajne rozwiązanie dla tych pań, które nie chcą rezygnować ze swoich tradycyjnych pierścionków. Nosimy je jak zawsze, tylko dokładamy knuckle rings. Fajne wyglądają zestawienia: jeden pierścionek tradycyjny i dwa midi rings lub dwa tradycyjne i jeden midi rings.

Ostatni sposób noszenia tych pierścionków to sposób na bogato. W tej wersji hołduje zasada im więcej, tym lepiej. Możesz łączyć pierścionki na pół palca z tradycyjnymi i bawić się ich ułożeniem. Warto jednak zapamiętać, żeby zachować proporcje w ich noszeniu, tzn. większe pierścionki noś u nasady palców a subtelne na górze. W ten sposób optycznie wydłużysz dłonie.

Pierścionki na pół palca — rodzaje

Delikatne bez zdobień – te pierścionki wyglądają jak obrączki. Nie posiadają zdobień ani nie są wysadzane żadnymi kamieniami. Ten rodzaj najłatwiej jest komponować z innymi pierścionkami.
Zdobione – te wyglądają jak tradycyjne pierścionki, ale w wersji mini. Zdobione są kamieniami lub cyrkoniami, które nadają im bardziej oryginalnego charakteru.

 

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
pierścionki na pół palca