PORTALE PARTNERÓW
DOM

Inteligentna wentylacja? Renson!

O wentylacji może nie myśli się na co dzień, ale Ci, którzy choć raz byli w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie powietrze po prostu stało, wiedzą, że wentylacja odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Zachwycających rozwiązań w zakresie cyrkulacji powietrza dostarcza firma Renson i trzeba przyznać, że te produkty to prawdziwa gratka dla miłośników innowacyjnych rozwiązań.

Jak to jest z tym powietrzem?

Dopływ świeżego powietrza jest kluczowy dla zachowania dobrego zdrowia, dlatego warto przemyśleć tę kwestię już na etapie projektowania domu czy mieszkania. Zasada działania wentylatorów jest dosyć prosta, chodzi głównie o to, aby wyprowadzić na zewnątrz z pomieszczenia „zużyte” powietrze i w jego miejsce wprowadzić świeże. Tylko zachowując odpowiednią równowagę, mamy pewność, że w naszym domu nic nie będzie „wisiało” w powietrzu.

Co negatywnie wpływa na jakość powietrza?

Jest wiele czynników, które pogarszają jakość powietrza. Najczęściej wymieniane są:

  • dwutlenek węgla (jego duże stężenie),

  • bakterie,

  • grzyby i pleśnie,

  • kurz i pył.

Wszystkich tych zagrożeń można jednak uniknąć. Wystarczy zapewnić pomieszczeniom stały dopływ świeżego powietrza instalując odpowiednie systemy wentylacyjne.

Jakie opcje na świeże powietrze proponuje Renson?

Wentylacja może być nowoczesna. I o to właśnie zadbali specjaliści z Renson. Rozwiązania zastosowane w elementach wentylacyjnych sprawiają, że przepływ powietrza jest pod kontrolą, a my możemy czuć się bezpiecznie. Polecamy wentylator Helathbox 3.0® lub rekuperator Endura Delta®.

Healthbox 3.0®

Healthbox 3.0® to inteligenty wentylator zbiorczy, który może obsłużyć nawet 11 pomieszczeń. Najbardziej lubimy w nim to, że monitoruje powietrze przez całą dobę, pracuje tylko wtedy, kiedy jakość atmosfery w pomieszczeniu tego wymaga, a także współpracuje z innymi inteligentnymi urządzeniami w ramach Smart-Home.

Rekuperator ENDURA DELTA®

Endura Delta® to rekuperator z czujnikiem CO2, który oprócz wentylacji, odzyskuje ciepło. Zabezpieczenie przeciwzamrożeniowe oraz modulowana grzałka są w standardowym wyposażeniu rekuperatora. Czujnik wilgotności, który również jest na wyposażeniu rekuperatora, pomaga dopasować potrzeby wentylacyjne do stylu życia mieszkańców.

Wentylacja sterowana aplikacją? Tak!

Innowacyjna i inteligentna wentylacja w dzisiejszych czasach nie mogłaby istnieć bez mobilnego dostępu do niej. Firma Renson tak zaprojektowała swoje produkty, aby można było na bieżąco kontrolować stan powietrza w swoim domu. Specjalna aplikacja umożliwia przegląd wilgotności powietrza, temperatury i stężenia CO2. Czy to nie rewelacyjne?

Więcej informacji na temat produktów firmy Renson można uzyskać na stronie internetowej dystrybutora: https://dystrybutor.rensonwentylacja.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *