Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=uni-life.pl/index.php/2019/04/26/ruch-drogowy-a-ochrona-srodowiska-co-warto-wiedziec/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /wp-content/themes/elegant-magazine/header.php on line 34

Ruch drogowy a ochrona środowiska – co warto wiedzieć

Ruch drogowy to nieodłączny element współczesnego świata, bez którego nie bylibyśmy w stanie funkcjonować w sposób jaki znamy. Jednak coraz więcej samochodów jeżdżących po ulicach generuje wiele zagrożeń. Jedną z kwestii, która coraz częściej jest poruszana jest ochrona środowiska, a konkretnie walka z niebezpiecznymi, lotnymi produktami spalania, które są emitowane do atmosfery – co robimy, by sobie z nimi radzić?

 

AdBlue – nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie

 

Jednym ze sposobów walki z zanieczyszczeniem powietrza powodowanym przez ruch drogowy, które obecnie sprawdza się naprawdę dobrze jest system AdBlue. Polega on na montowaniu w pojazdach z silnikiem diesla specjalnego katalizatora, w którym znajduje się mieszanka wody demineralizowanej oraz mocznika w stosunku 67 do 33. Zasada działania jest bardzo prosta – podczas jazdy wspomniane składniki reagują z tlenkami azotu, ograniczając ich powstawanie, w efekcie powstaje niegroźna para wodna.

 

Korzyści zobaczą również kierowcy

 

Często zdarza się tak, że nowoczesne rozwiązania związane z ochroną środowiska uprzykrzają życie zwyczajnym kierowcą. W tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. Okazuje się bowiem, że przy optymalnej technice jazdy, samochody z zamontowanym systemem AdBlue spalają o 5% mniej paliwa. Nie bez znaczenia jest też fakt, że kierowcy w samochodach z tym systemem zapłacą mniej za korzystanie z Europejskich dróg i autostrad.

 

Korzystając z wspomnianego systemu trzeba pamiętać, że zapas płynu AdBlue w bagażniku może okazać  się niezbędny, jednak jego przechowywanie nie będzie takie proste. Niezbędny może okazać się pojemnik na adblue, dzięki któremu bezpiecznie i bezproblemowo przewieziesz potrzebny ci zapas cieczy. Nie zapomnij, by pojemniki kupować u sprawdzonych producentów – jakość ma w tym przypadku pierwszorzędne znaczenie.

Zadzwoń:
+48 690 58 58 58

Odwiedź stronę:
https://lssglobal.eu/
pojemnik na adblue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *