PORTALE PARTNERÓW

Networking w Polsce, znajdź swóją grupę! Opole pod lupą

Networking w Polsce rozwija się z roku na rok. Dużą rolę odgrywają organizacje, które poprzez realizowane wydarzenia zrzeszają przedsiębiorców z różnorodnych branż. Dzięki nim wspierają główne cele networkingu, a przede wszystkim umożliwiają zawiązywanie trwałych i wartościowych kontaktów biznesowych.

WFS – Współpraca Fundamentem Sukcesu

Jedną z takich organizacji jest WFS Polska, która działa aktywnie w 12 miastach kraju, regularnie organizując spotkania – śniadania i kolacje networkingowe oraz inne eventy biznesowe, głównie dla członków klubu. Co ważne, na każdym z wydarzeń pojawić się mogą także osoby spoza organizacji, która chcą bliżej zapoznać się z ideą WFS i być może w przyszłości dołączyć do grona jej klubowiczów.

Networking Opole

Opole to jedno z miast, w których organizowane są wcześniej wspomniane spotkania. Śniadania networkingowe odbywają się we wczesnych godzinach porannych, między 6:45-9:30. W tym czasie realizowanych jest kilka głównych punktów spotkania. Pierwszy etap to przywitanie uczestników i podanie śniadania, następny natomiast przedstawienie informacji o WFS oraz oficjalne poznanie się- wymiana doświadczeń, zasobów oraz umówienie się na kolejne spotkanie.

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o networkingu, prowadzisz przedsiębiorstwo, a idea współpracy i wzajemnej pomocy jest Ci bliska, pomyśl o uczestnictwie w organizowanym przez WFS wydarzeniu. Spotkanie twarzą w twarz z innymi uczestnikami networkingu Opole może okazać się dla Ciebie i Twojej firmy dużą szansą na rozwój.

Zainteresowany?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *