PORTALE PARTNERÓW
DOM

Laurastar Lift+ Ultimate Black – nowoczesny generator pary

Laurastar Lift+ Ultimate Black to jedno z pierwszych tego typu przenośnych urządzeń na świecie. Wyposażono go w ergonomiczną rączkę, dzięki której można go przetransportować w docelowe miejsce. Wykorzystuje on stałe ciśnienie pary, która pozwala na skuteczne prasowanie również w pionie. Trójwymiarowa stopa żelazka współpracuje z pulsacyjną parą, umożliwiając szybkie i dokładne prasowanie. Zestaw zawiera teflonową nakładkę, pozwala ona prasować wszystkie tkaniny bez zmiany temperatury. Już nie trzeba obawiać się o przebarwienia i wybłyszczenie odzieży i obrusów.

Jakie zalety posiada mobilny Laurastar?

Generator pary poza korzyściami płynącymi z możliwości przenoszenia oferuje szereg zalet. Nagrzewa się w mgnieniu oka, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na oczekiwanie. Zewnętrzny wyjmowany zbiornik na wodę pozwala zachować ciągłość prasowania i można do niego wlać wodę z kranu. Prasowanie ułatwia wspornik przewodu parowego, którego zadaniem jest utrzymanie przewodu na optymalnej wysokości. Zaimplementowana funkcja automatycznego strażaka zapobiegnie przegrzaniu i wyłączy urządzenie w okresie bezczynności. Całość korzysta z podwójnie podgrzanej suchej pary o ciśnieniu 3,5 Bara, które jest optymalne dla większości prasowanych tkanin.

Dodatkowe funkcje Laurastar

Mobilny generator pary został wyposażony w aktywną stopę 3d, dba ona o równomierną dystrybucję pary. Pulsacyjna para sprawia, że efekt prasowania jest jednym z najlepszych, jakie można uzyskać. Dzieje się tak niezależnie od prasowanej tkaniny. Podświetlany zbiornik na wodę pozwala kontrolować poziom płynu. Dodatkowym udogodnieniem jest zastosowanie systemu automatycznego zwijania kabla. Pozwala to zaoszczędzić dużą ilość czasu.

Co znajduje się w zestawie?

W komplecie oprócz urządzenia znajdziesz instrukcję w języku polskim, jeden wkład filtrujący wodę, mate izolującą na gorące żelazko, ochronną stopkę teflonową, która umożliwi prasowanie wielu materiałów bez martwienia się o temperaturę i wspornik przewodu parowego.

Urządzenie Laurastar Lift+ Ultimate Black to idealne zastosowanie nowych technologii prasujących w domowym zaciszu. Pozwala znacznie skrócić proces prasowania tkanin i sprawia, że jest on wygodniejszy. Szybki czas nagrzania sprawia, że świetnie sprawdzi się w sytuacjach podbramkowych, takich jak prasowanie koszuli na krótko przed ważnym spotkaniem służbowym lub wyjściem w oficjalnym stroju. Warto się w niego zaopatrzyć. Głównie dlatego, że za sprawą opisanych wyżej cech, potrafi znacznie ułatwić życie.