E papierosy – używanie i ich przechowywanie

Kupując e papierosa, upewnij się przede wszystkim, że wszystkie urządzenia do e papierosa i jego podzespoły, takie jak ładowarki i baterie są oznaczone znakiem CE. Jest to znak, który poświadcza zgodność z europejskimi normami zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

Pierwsze pytanie, które może się pojawić w głowie nowemu użytkownikowi e papierosa https://maniolo.pl/e-papierosy/ to gdzie i jak przechowywać liquidy. Otóż należy je przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci oraz zwierząt domowych. Natomiast puste pojemniki należy bezpiecznie usunąć.

Do ładowania należy używać tylko i wyłącznie właściwej ładowarki, a ładującego się e papierosa nie należy zostawiać bez nadzoru lub na całą noc. Dzięki temu zmniejszymy ryzyko pożaru, które występuje w przypadku każdego urządzenia elektrycznego.

Ważne jest również to, by unikać noszenia zapasowych baterii w kieszeni wraz z kluczami lub monetami, ponieważ może to doprowadzić do zapłonu.

Warto również pamiętać o nienoszeniu samego urządzenia w kieszeni. Grozi to samoczynnym odpalaniu grzałki.

Jeśli potrzebujesz części zamiennych do swojego e papierosa, zajrzyj na maniolo.pl .

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/