PORTALE PARTNERÓW

Hifu Łódź – na czym polega i jakie daje efekty?

Jednym z najskuteczniejszych, bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej w redukcji zmarszczek i ujędrnieniu skóry twarzy jest zabieg Hifu. Spełnia on funkcję liftingu twarzy, jednak bez jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej. Czym jest zabieg Hifu i jakie daje rezultaty?

Zabieg Hifu – co to takiego?

Nazwa Hifu to skrót angielskiego wyrażenia „high intensity focused ultrasoned” czyli wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Zabieg Hifu to fala akustyczna o wysokiej częstotliwości, która powoduje ruch komórek w tkankach. Fale te mogą sięgać, różnej głębokości tkanek, ale najczęściej stosuje się trzy głębokości: 1,5, 3 lub 4,5 mm. Wiązka fal dźwiękowych docierając do określonej głębokości tkanki, powoduje ruch i tarcie się komórek, w wyniku czego dochodzi do mikrooparzeń, które to stymulują skórę do podjęcia intensywnych procesów regeneracyjnych. Co ważne podczas tego zabiegu skora na zewnątrz jest nietknięta, wszystkie procesy naprawcze dzieją się wewnątrz skóry. Na zabieg należy się wybrać do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej, tak by dobrać odpowiednią głębokość do miejsca, gdzie zostanie wykonana.

Hifu Łódź – rezultaty

W wyniku intensywnych procesów regeneracyjnych oraz naprawczych, następuje zagęszczenie struktury skóry. Skóra twarzy odzyskuje jędrność, uelastycznia się, a kontur twarzy staje się wyraźniejszy.  Wskazaniem do tego rodzaju zabiegów jest przede wszystkim redukcja zmarszczek oraz zniwelowanie wiotkości skóry. Zabieg Hifu Łódź to doskonała alternatywa, aby znacząco odmłodzić skórę, w sposób całkowicie nieinwazyjny. Efekty po zabiegu utrzymują się nawet do dwóch lat i nie ma przeciwwskazań, aby stosować zabieg Hifu równocześnie z innymi zabiegami medycyny estetycznej.