PORTALE PARTNERÓW

Zastosowanie akumulatorów AGM

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z energii elektrycznej. Dzięki niej mamy dostępność oświetlenia sztucznego i dzięki niej możemy korzystać z różnych urządzeń, zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Jest to oczywiście bardzo wygodne w codziennym funkcjonowaniu. Bywają jednak sytuacje, kiedy następuje przerwa w dostawie prądu z sieci energetycznej z powodu awarii lub nagłych spadków napięcia. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z nowoczesnych akumulatorów AGM.

Akumulatory AGM – idealne do wielu zastosowań

To bezawaryjne urządzenia, które mogą pracować w trybie pracy cyklicznej lub buforowej. Akumulatory oferujące pracę cykliczną są wykorzystywane jako samodzielne źródło energii, zaś buforowe pełnią funkcję zasilania awaryjnego i wykorzystuje się w przypadku przerwie w dopływie energii jako dodatkowe zasilanie. Aby akumulator prawidłowo działał należy z nim odpowiednio postępować, min. trzeba unikać jego pracy w pobliżu źródła ciepła. Nie powinien także pracować w temperaturze poniżej -15 stopni Celsjusza i powyżej 35 stopni Celsjusza w trybie buforowym oraz poniżej 5 stopni w trybie cyklicznym i w pobliżu iskrzących urządzeń elektrycznych. Prawidłowa eksploatacja sprawi, że AMG będą pracowały niezawodnie i świetnie się sprawdzą w różnych zadaniach. Zamów już dziś na: https://www.kalibrujemy.pl/34-akumulatory-agm

Akumulatory AGM – jakie jest ich zastosowanie?

Urządzenia AGM mają szerokie i wszechstronne zastosowanie. Akumulatory, przeznaczone do pracy buforowej są wykorzystywane w wielu sytuacjach, gdy braknie dostawy napięcia z sieci energetycznej. Wykorzystuje się je jako dodatkowe źródło zasilające systemy alarmowe, kasy fiskalne, oświetlenie awaryjne, zasilacze UPS, instalacje solarne. Stosuje się je także w w parze z przetwornicami napięcia. Urządzenia AGM w pracy cyklicznej wykorzystuje się jako główne źródło zasilania w maszynach czyszczących, kasach fiskalnych, wózkach inwalidzkich i golfowych, urządzeniach ogrodniczych, takich jak kosiarki.

Najlepsze akumulatory prosto od sprawdzonego dystrybutora

Sklep Kalibrujemy.pl to miejsce gdzie można zakupić najwyzej klasy wydajne urządzenia AGM, z serii MWL lub VPRO. Nasze akumulatory to nowoczesne produkty, które działają bezawaryjnie zarówno w trybie pracy doraźnej, jak i cyklicznej. Można je z powodzeniem stosować w parze z urządzeniami medycznymi, zasilaczami bezprzewodowymi, przenośnymi źródłami oświetlenia, rowerami elektrycznymi, urządzeniami pomiarowymi czy systemami oświetlenia alarmowego i fotowoltaicznego. To produkty najwyższej jakości, które są znakomitym źródłem zasilania w wielu urządzeniach i systemach.