Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=uni-life.pl%2Findex.php%2F2021%2F01%2F04%2Fjak-czyscic-panele%2F&data=2021-01-04&tytul=Jak czyścić panele?): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/elegant-magazine/header.php on line 34
DOM

Jak czyścić panele?

Panele to bardzo popularny sposób wykończenia podłogi, ponieważ estetycznie się prezentują, są stosunkowo tanie i można je idealnie dopasować do stylistyki wnętrz. Ich pielęgnacja nie jest jednak taka prosta. Panele nie lubią nadmiernej wilgoci i mycia na mokro, a także różnego rodzaju środków czyszczących. To produkty podatne na ścieranie i zarysowania dlatego do zamiatania należy używać szczotek z miękkimi końcówkami. Pielęgnacja paneli wydaje się problematyczna, ponieważ tradycyjne narzędzia sprzątające mogą doprowadzić do jej zniszczenia. Jest jednak jeden sposób i to najlepszy, a jest nim mop bezprzewodowy Hizero.

Dlaczego warto czyścić panele mopem Hizero?

W przypadku paneli jest to najlepszy z możliwych sposobów. Wykorzystanie mopa pozwala na idealne posprzątanie podłogi z wszelkich zabrudzeń, takich jak kurz, tłuste plamy, rozlane napoje czy okruchy, kasze i ziarna. Urządzenie pozamiata, umyje podłogę na mokro i jeszcze bardzo dokładnie wytrze ją do sucha. Istotną kwestią jest fakt, że mop nie potrzebuje żadnych detergentów, ponieważ wyczyści panele samą wodą i to z doskonałym skutkiem. Nie porysuje podłogi, nie zostawi nieestetycznych smug i zacieków tylko pozostawi ją lśniącą jak lustro.

Nowoczesne mycie podłóg z mopem Hizero

Wykorzystanie bezprzewodowego mopa automatycznego to same korzyści. Urządzenie jest w stanie wyczyścić duże powierzchnie, bo aż ponad 100 m2 przy zużyciu tylko 1 litra wody. Jego obsługa jest łatwa i bezproblemowa, bo można go obsługiwać zaledwie dwoma przyciskami. Po zakończonym sprzątaniu sam się czyści i ładuje, dzięki czemu jest gotowy do wykonywania następnej pracy. Ponadto jest bezpieczny dla wszelkich twardych i drewnianych powierzchni, w tym paneli, pozostawiając idealnie suchą powierzchnię. Dzięki systemowi separowania zabrudzeń, opróżnianie pojemników na śmieci i brudną wodę odbywa się w sposób łatwy, sprawny i higieniczny. Mop posiada kompaktową i lekką konstrukcję, pracuje cicho i wydajnie. Ponadto wyposażony jest w panel LED, który wyświetla potrzebne komunikaty, takie jak np. status pracy.

Hizero bionic mop – urządzenie najnowszej generacji

Bez wątpienia mop Hizero przewyższa wszystkie inne, dostępne na rynku urządzenia i akcesoria do sprzątania. Wykonuje bardzo wiele zadań w krótkim czasie i robi to bardzo efektywnie. Sprzątanie nim jest prawdziwą przyjemnością, ponieważ nie zabiera ani sił, ani energii, ani cennego czasu. To nowoczesny i innowacyjny produkt na rynku, który zrewolucjonizował i znacznie usprawnił obowiązki domowe.

W celu zakupu bionicznego mopa Hizero, sprawdź stronę http://hizero.pl/produkt/.